• Blue banner

    Blue banner
VSTARCAMCAMERA IP WIRELESS VSTARCAM C37-AR
  • VSTARCAMCAMERA IP WIRELESS VSTARCAM C37-AR
  • VSTARCAMCAMERA IP WIRELESS VSTARCAM C37-AR
  • VSTARCAMCAMERA IP WIRELESS VSTARCAM C37-AR

CAMERA IP WIRELESS VSTARCAM C37-AR

C37-AR
VSTARCAM
Rating 

Camera IP wireless pan/tilt. Lentila: 4mm. Incorporate 10 leduri IR 850nm, cu o distanta de iluminare de 5-10m. Suporta card de maxim 128GB (cardul nu este inclus)

215,49 lei

Inclusiv 0,50 lei pentru ecotaxa

cu TVA
Cantitate
Stoc epuizat

 

Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS

 

Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu

 

Verificarea coletului la primire

Descriere

Sistem:

Sistem de operare: incorporat sistem de operare Linux

Numar maxim vizitatori: suporta 4 vizitatori in acelasi timp

Imagine

Senzor imagine: 1/4” Senzor 1MP HD CMOS 720P cu scanare progresiva

Iluminare minima: 0.3 - 0.5Lux (in mod color), 0Lux (in mod alb/negru)

Lentila: 4mm@F2.1

Unghi vizualizare: 71.1˚ (pe diagonala)

Vizibilitate pe timpul noptii: filtru IR-cut dual, are incorporate 10 leduri IR 850nm, cu o distanta de iluminare de 5-10m

Video:

Compresie: H.264

Stream triplu:

Stream principal: 720P (1280X720)@25fps

Sub Stream: 360P (640X360)@25fps

Triplu Stream: 180P (320X180)@10fps

Bit Rate: 1284096kbps

Cadre pe secunda maxime: 25fps

Ajustare imagine: contrast, luminozitate, saturare

Audio:

Audio in: incorporat microfon -48dB

Audio out: incorporat difuzor (8Ω1W)

Frecventa: 8KHz/16bit

Compresie audio: ADPCM/32kbps

Retea:

Ethernet: conector RJ-45, 10Base-T / 100Base-TX

Protocoale suportate: TCP/IP, HTTP, TCP, UDP, DHCP, DNS, NTP, RTSP, P2P etc

Standard Wireless LAN: IEEE802.11b/g/n

Frecventa Wireless LAN: 2.4~ 2.4835GHz

Securitate Wireless LAN: 64/128-bit WEP/WPA-PSK/WPA2-PSK data encryption

Pan / Tilt:

Functie pan / tilt: pan (orizontala): 355°, tilt (verticala): 120°

Pozitii presetate: aplicatie PC: suporta 16 pozitii, aplicatie mobil: suporta 5 pozitii

Memorie:

Slot: slot pentru TF card, suporta card de maxim 128GB (cardul nu este inclus)

Alarma:

Declansare alarma: la detectia de miscare

General:

Alimentare: DC5V±5%

Consum: 3.5W (cu ledurile IR pornite), maxim: 7W (cu functia pan/tilt)

Conditii de operare: Temperatura: -1050, Umiditate 90%

Greutate: 727g

Detalii ale produsului
VSTARCAM
C37-AR

Fisa tehnica

Rezolutie
1MP - 720p
Tip lentila
Lentila fixa
Distanta IR
10m
Accepta SD Card
Da
Tip carcasa
Robotizata
Functie audio
Da
Telecontrol / alarmare la distanta
1MP - 720p
Numar de familii
Lentila fixa
Functie foto
10m
Tip mediu
Interior
Retea GSM
Da
Recenzii

Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.

Scrie-ti recenzia

CAMERA IP WIRELESS VSTARCAM C37-AR

CAMERA IP WIRELESS VSTARCAM C37-AR

Camera IP wireless pan/tilt. Lentila: 4mm. Incorporate 10 leduri IR 850nm, cu o distanta de iluminare de 5-10m. Suporta card de maxim 128GB (cardul nu este inclus)

Scrie-ti recenzia
10 hasonló termékek ugyanazon kategóriában: